Partnereink:

Borsodi_nagy logo

Borsodi Műhely Kft.

HNS_emblema_szns

HNS Műszaki Fejlesztő Kft.

UNIVERSITAS-Arrabona Kft.

Gépipari tudományos Egyesület
Győri Szervezet

Támogatóink:

nkth_logo

Nemzeti Innovációs Hivatal

JRET_HU

Járműipari Regionális Egyetemi Tudásközpont

Széchenyi István Egyetem

Tech4Auto 2008 Regionális K+F Konferencia és Szakkiállítás

Tech4Auto 2008

Regionális K+F Konferencia és Járműgyártás-technológiai Szakkiállítás

2008. szeptember 24-26., Széchenyi István Egyetem Győr, Laborépület

Tisztelt Partnerünk!

A járműiparhoz kapcsolódó technológiák jelenléte az észak-dunántúli régióban gyártó- és fejlesztőbázist nyújt a multinacionális vállalatoknak, a kis- és középvállalkozásoknak, azaz Önöknek. Működő kapocs a Széchenyi István Egyetem (SZE) és az egyes partnerei között kialakult együttműködés, valamint a közösen, sikeresen megvalósított kutatás-fejlesztési projektek. Célunk, hogy a jövőben is kutatóbázisként, illetve „szolgáltató” egyetemként aktív szerepet vállaljunk az iparág fejlődésében.

Az Járműipari Regionális Egyetemi Tudásközpont (JRET), mint a Széchenyi István Egyetem járműiparhoz kapcsolódó K+F potenciáljának kezelője a harmadízben megrendezésre kerülő Tech4Auto rendezvénnyel hagyományosan koncentrált találkozási felületet biztosít a tudomány és az iparág szereplőinek. Az idei Tech4Auto 2008 rendezvénysorozat a korábbi gyakorlat szerint épül fel. A tudományos konferencia és szakmai kiállítás serkenti a felek közti kommunikációt, lehetőséget biztosít új együttműködések kialakítására, és láthatóvá teszi hazánk, illetve a régió eredményeit, egyúttal lehetőségeit az európai versenypiacon.

Ezúton szeretnénk meghívni Önt és munkatársait rendezvényünkre, melyen a részvétel ingyenes, csupán előzetes vagy helyszíni regisztrációhoz kötött.

A rendezvény a RET projekt keretében a Nemzeti Kutatási és Technológiai Hivatal támogatásával valósul meg.

A Tech4Auto 2008 Konferencia és Szakkiállítás főbb eseményei
•    Regionális Kutatás-Fejlesztési Konferencia
2008. szeptember 25-26.
Helyszín: SZE Laborépület, E-terem
•    Járműgyártás-, és labortechnológiai szakkiállítás
2008. szeptember 24. 15 óra Hivatalos megnyitó
Előadó: Simon Róbert, alpolgármester, Győr MJV
•    A kiállításhoz kapcsolódó nyitott laborbemutatók

A kiállítás tematikája:
méréstechnológia - anyagtechnológia - szerszámgyártás, -tervezés - szimuláció
járműgyártás-technológia - műanyagipari technológia - ipari automatizálás - CAD-tervezés
K+F technológiatranszfer - minőségfejlesztés - gyártási rendszerek

A kiállítás nyitva tartása:
Szeptember 24. (szerda) – 14-18 óráig
Szeptember 25. (csütörtök) – 9-18 óráig
Szeptember 26. (péntek) – 9-16 óráig

Információ: Nagy Viktor (SZE – JRET) ■ 96/503-400/3020 ■ nviktor@sze.hu ■ www.tech4auto.hu

Várjuk jelentkezésüket!

Helyszín:    SZE Laborépület, E-terem

Tisztelettel és üdvözlettel:

Szilasi Péter Tamás                 Dr. Czinege Imre
menedzser igazgató                      IT elnök

Győr, 2008. szeptember 15.